Targi Rozwiązań i Technologii Mobilnych Mobile-IT
12-13 lutego 2015

Mobile Trends Conference & Awards
11-13 lutego 2015

Targi Konferencja


PRZEJDŹ NA STRONĘ AKTUALNEJ EDYCJI

www.2017.mobiletrends.pl

Kontakt

Zespół Targów Mobile-IT


Katarzyna Banach
Kierownik Zespołu Organizacji Targów
banach@targi.krakow.pl
tel. +48 12 651 95 24
tel. kom. +48 510 134 218

Katarzyna Gościańska
Specjalista ds. Marketingu
goscianska@targi.krakow.pl
tel. +48 12 651 95 23
tel. kom. +48 510 134 219

Arkadiusz Suter
Specjalista ds. Organizacji Targów
suter@targi.krakow.pl
tel. +48 507 044 186
tel. kom. +48 12 651 95 28

 

Targi w Krakowie Sp. z o.o.
ul. Galicyjska 9
31-586 Kraków

tel. +48 12 651 95 20
fax +48 12 651 95 22

Zespół Mobile Trends


Robert Rachwał
Główny organizator, rejestracja, prelekcje:
robert@mobiletrends.pl
tel. 604 94 88 22

Aleksandra Szatan
Sponsorzy
ola@mobiletrends.pl
tel: 535 09 27 13

Ewa Topolska
Kontakt z mediami
ewa@mobiletrends.pl

Edyta Przybyłko
Organizacja Gali MTA
edyta@mobiletrends.pl
tel. 730 99 67 90

Grzegorz Kozubowski
grzegorz@mobiletrends.pl

Justyna Przybyłko
justyna@mobiletrends.pl

Kamil Cieśla
k.ciesla@clickmaster.pl

Rafał Gardas
rafal@mobiletrends.pl

Miejsce

Międzynarodowe Centrum Targowo–Kongresowe EXPO Kraków to jeden z najnowocześniejszych ośrodków targowo-kongresowych w kraju. Jego główne atuty to doskonała lokalizacja oraz wielofunkcyjność. Dzięki dużej powierzchni użytkowej (13 tys. m²), EXPO Kraków umożliwia organizację niemal każdego wydarzenia. Równocześnie oferuje największą w Krakowie, wolną od filarów, zakrytą powierzchnię (9 tys. m²).

Międzynarodowe Centrum Targowo – Kongresowe

EXPO Kraków

ul. Galicyjska 9

Więcej informacji

    Złoty sponsor:

    Organizatorzy:

    Partner strategiczny:

    Sponsorzy:

    Patronat honorowy:

  • Marszałek Województwa Małopolskiego
    Marek Sowa

  • Prezydent Miasta Kraków
    Jacek Majchrowski

  • Wojewoda Województwa Małopolskiego
    Jerzy Miller

  • Ministerstwo Gospodarki

    Patronat merytoryczny:

    Patroni medialni: